Madde 1: Verdiğiniz sipariş devam ederken aynı linke bir sipariş daha girerseniz sistem hata verir ve bakiyeniz yanar.

Madde 2: Profiliniz gizli konumundayken sipariş verirseniz sistem sipariş durumunu tamamlandı yapar ve işlem ücretini iade etmez!

Madde 3: Eğer siparişinizin bir kısmı tamamlanır yada iptal edilirse (Madde 2 hariç) paranız iade edilir. Lütfen tekrar sipariş girmeyi yada farklı servisimizden sipariş geçmeyi deneyin.

Madde 4: Bir sipariş bitmeden aynı adrese başka sipariş girmemelisiniz.

Madde 5: Bot takipçi işlemlerinin hiç bir şekilde garantisi yoktur bakım yapılacak süre belli olmamakla birlikte gelen takipçiler ertesi gün bile silinebilir.

Madde 6: Panelimiz hiçbir zaman süre garantisi vermez, sosyal mecraların ne zaman güncelleme yapacağı belli olmamakla birlikte servis açıklamalarında yazan süreler belirttiğimiz en yakın tahmini sürelerdir.

Madde 7: +18, adult, iddaa kupon satış hesabı yada yasa dışı kumar vb hesaplara üye çekimi yasaktır.

Madde 8: Sisteme giren bakiye kesinlikle iade edilmemektedir lakin bizimle bir hizmet konusunda anlaştığımızda o hizmet problem yaşayıp kaldırılırsa iade yapılmaktadır.

Madde 9: Siparişinizi verdikten sonra hesap, gönderi vs. ID'lerini değiştirmeyin, gizlemeyin ve sipariş tamamlanmadan başka yerden çekim yapmayınız. İşlem hatalı sonuçlanır yada gönderim yapmadan tamamlandı sonucu verirse bizden yanıt gelene kadar başka yerlerden işlem girmeyiniz!

Madde 10: Sistemimize kayıt olup sipariş vermiş olan herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetci olamaz ve hak talep edemezler.

Madde 11: Servis açıklamalarında yazan veriler güncel olmamakla birlikte bu sözleşmede geçerli olmaktadır çünkü hiç bir servisin anlık olarak ne veriler yansıttığını bilemediğimiz için servis açıklamaları sadece ön bilgidir garanti ve başlangıç süreleri geçerli değildir.

Madde 12: Verilen sipariş kullanıcı sorumluluğundadır. yanlış link girilmesi sonucu siparişin durumu tamamlandı olursa lukstakipci.com sorumlu değildir. ve kullanıcı iade hak talep edemez.

Madde 13: Telafi işlemlerinde verilen siparişin başlangıc sayısı mevcut hesabın güncel sayısından düşük ise telafi uygulanmaz. sorumlusu lukstakipci.com değildir. iade hak talep edilemez.

Madde 14: Keşfet etkili paketlerimiz keşfete düşeceği garantisi vermez. Müşterinin Gönderisine keşfet için destek sağlar.

Madde 15: Sitemiz kaynaklı sorunlarda 48 saat içinde başlamayan siparişlerde ve tamamlanmayan siparişlerde tam ücret iadesi yapmaktayız. Müşteriden kaynaklı durumlarda ücret iadesi yapılamaz, müşteriden durumu düzeltmesi beklenir.

Madde 16: Sipariş oluşturan tüm müşteriler bu maddeleri kabul etmiş sayılır.